Ana Sayfa / Konaklama
persembe_yaylasi

Konaklama

Ordu Aybastı Perşembe yaylası, doğal güzelliği henüz yeni yeni keşfedilen bir doğal alandır. Bundan önceki yıllarda maalesef konaklama olarak pek imkan barındırmayan bir yer olarak, bu eksikliği hep hissettirmiştir. Bu eksikliği ziyaretçilerin bireysel çabaları ile kapatan perşembe yaylamız, zaman içinde farklı konaklama imkanlara ulaştı.

Perşembe yaylasında konaklamak isteyenler, farklı seçenekler sizleri bekliyor olacak. Otel, bungalov, kiralık ev, karavan ve birçok farklı konaklama imkanını Perşembe yaylasında kullanabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz, imkanlar ölçüsünde doğal ve rahat konaklama seçmenizdir. Çadır ve ekipmanla yaylada gecelemek, en tercih edilen yöntemlerin başında geliyor.

Çadır içinde doğa ile birebir, eşsiz ve yıldızlı gecelerle süslenmiş bir konaklama, Perşembe Yaylasını ziyaret eden tüm insanlara tavsiyemizdir. Yaylada birçok farklı alanda konaklama yapmaya müsait alan bulabilirsiniz. Gece yırtıcı hayvan saldırısına maruz kalmazsınız.

Ordu’nun yerel halkı, hafta sonları yayla da arkadaş çevresi ile sıklıkla kamp yapmakta, gece sohbetlerini yayla manzarası ile süslemektedir.

Yaylada konaklama için çadır-kamp seçeceğini seçecek ziyaretçilerin, gece soğunu düşünüp ona göre planlama yapması yerinde olur.

Bungalov evleri, karavan kiralama, ev kiralama ve otel seçeceği de perşembe yaylası konularına konaklama seçeceği olarak sunulabilir.