Ana Sayfa / Konaklama
persembe_yaylasi

Konaklama

Ordu Aybastı Perşembe yaylası, doğal güzelliği henüz yeni yeni keşfedilen bir doğal alandır. Bundan önceki yıllarda maalesef konaklama olarak pek imkan barındırmayan bir yer olarak, bu eksikliği hep hissettirmiştir.

Geçtiğimiz yıllarda Aybastı Kent Orman ile bungalov konaklama altyapısına kavuşan yayla, Belen Otel ile birlikte dünya standartlarında bir hizmet ağına kavuşmuş bulunuyor.

Aybastı Perşembe Yaylası Belen Otel, 2017 yılında hizmete girdi. Perşembe Yaylası’ndaki konaklama ihtiyacını gidermeyi amaçlayan Belen Otel, Aybastı-Perşembe yaylası yolu üzerinde, yaylaya 3 kilometre kala sağ tarafa düşmektedir. Otele ulaşmak isteyen ziyaretçiler, Aybastı Kent Orman işletmelerinden sonra ana yolu takipederek, sağ tarafı gösteren otel tabelasının olduğu yerde araçlarını o istikamete sürmelidirler.

Belen Yayla Otel, yeni bir yapı olmanın ve otel konseptinde inşaat edilmenin avantajı ile kaliteli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Perşembe Yaylası’nda konaklama ihtiyacını gidermek isteyen misafirlere öncelikli tercih olarak BELEN YAYLA Otel’i tavsiye ederiz.

Belen Yayla Otel’de misafir olan ziyaretçiler, teras manzarasından Perşembe Yaylası seyiri yapabilir, konforlu bir konaklama hizmeti alabilirler.

Otelimizin CCTV (Güvenlik kamera), Alarm sistemleri, Telefon, İnternet, Yangın alarm, Televizyon, Otel ve Restoran otomasyon, İç-dış mekan ses-anons sistemleri mevcuttur.

Otelde 50 kişilik konaklama imkanı vardır. Yaylamızda güvenli, sağlıklı, temiz ve kaliteli hizmet almak isteyen misafirlere öncelikli olarak Belen Yayla Oteli tavsiye ederiz.

Otele Telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonlarında Persembeyaylasi.com adresinden yönlendirildiğini bildiren misafirlere özel imkanlar sağlanacaktır.

Perşembe Yaylası Yolu Üzeri
Aybastı / ORDU
Telefon:  +90 452 718 21 21  —    +905376295252